Asenjo: mecz z M’gladbach będzie ważny

1
Asenjo: mecz z M'gladbach będzie ważny

Bramkarz Villarrealu, Sergio Asenjo przyznał, że wygrana z Getafe jest bardzo ważna, szczególnie że drużynę czeka bardzo ważne spotkanie w fazie grupowej Ligi Europy, w którym przeciwnikiem będzie Borussia M’gladbach, zwycięzca pojedynku zapewni sobie awans do kolejnej rundy, natomiast przegrany zagra o awans w ostatniej kolejce.

Villarreal w ostatnim czasie rozegrał bardzo słabe końcówki spotkań, tak było w meczach z Espanyolem i Sevillą, drużyna żółtej łodzi podwodnej przegrała również wysoko z Valencią, oraz spotkanie Ligi Europy z FC Zurich. Teraz dzięki wygranej do czwartkowego spotkania z niemiecką drużyną przystąpimy bardziej zmotywowani. Asenjo powiedział, krótko i zrozumiale dla wszystkich, z Borussią musimy wygrać i awansować, nie myślimy nawet o innym rezultacie niż nasza wygrana.

1 thought on “Asenjo: mecz z M’gladbach będzie ważny

  1. Mam nadzieję, że zaprezentujemy się lepiej aniżeli w meczu z Getafe i zdobędziemy 3 punkty. Nawet nie widzę innej opcji, wskakujemy na 1 miejsce i jedziemy zbić Apollon. Gladbach niezła ekipa, ale powinniśmy sobie poradzić + gramy na swoim terenie. Vamos.

Dodaj komentarz