FC Zürich – Villarreal: zapowiedź

0
FC Zürich - Villarreal: zapowiedź

Już dzisiaj o godzinie 19:00 zobaczymy kolejne spotkanie fazy grupowej Ligi Europy, przed nami pojedynek FC Zürich – Villarreal który może zapewnić drużynie żółtej łodzi podwodnej awans do kolejnej rundy.

Rozpoczęła się właśnie faza rewanżów rozgrywek grupowych Ligi Europy, w poprzedniej kolejce Villarreal rozgromił na Estadio El Madrigal właśnie szwajcarską ekipę FC Zürich 4:1, drużyna prowadzona przez Marcelino Garcie zajmuje pierwszą pozycję w swojej grupie z dorobkiem siedmiu punktów, druga jest Borussia M’gladbach z pięcioma punktami, trzeci jest Apollon Limassol z trzema punktami a na ostatniej pozycji znajduje się FC Zürich. W przypadku korzystnych wyników w dniu dzisiejszym Villarreal może mieć już pewne miejsce w kolejnej rundzie. Na razie żółta łódź podwodna jest niepokonana w grupie.

Do dzisiejszego spotkania Villarreal przystąpi w osłabieniu, dzisiaj zabraknie takich graczy jak: Mareo Musacchio, Bojan Jokic, Hernán Pérez, Rubén Gracia Cani oraz Uche i Jaume Costa, w ekipie gospodarzy również zobaczymy braki, tutaj nie zagrają Mario Gavranovicia, Ivana Kecojevicia, Aviego Rikana i Armando Sadiku.

FC Zürich podobnie jak Villarreal przegrali swoje ostatnie spotkania ligowe, FC Zürich przegrał przed własną publicznością z Luzern 3:2, natomiast Villarreal przegrał na własnym obiekcie z Valencią 3:1. Dzisiejsze spotkanie będzie dla obu ekip idealną szansą na uszczęśliwienie swoich kibiców.

Na dzisiejsze spotkanie Marcelino García Toral powołał następujących graczy:
Bramkarze: Asenjo, Juan Carlos, Aitor.
Obrońcy: Mario, Rukavina, Adrián Marín, Víctor Ruiz, Gabriel, Dorado.
Pomocnicy: Bruno, Trigueros, Jonathan dos Santos, Pina, Espinosa, Moi Gómez, Cheryshev.
Napastnicy: Giovani, Gerard Moreno, Vietto

Nasz typ:
FC Zürich – Villarreal 1:1

Dodaj komentarz