LE: zapowiedź rewanżu z Sevillą

0
LE: zapowiedź rewanżu z Sevillą

Już dzisiejszego wieczoru dowiemy się czy Villarreal pożegna się z rozgrywkami Ligi Europy czy też awansuje do ćwierćfinału tych rozgrywek. Zadanie nie jest łatwe, w pierwszym spotkaniu z Sevillą drużyna Marcelino Garcii przegrała 3:1 grając przed własną publicznością. Dzisiaj żółta łódź podwodna jedzie na teren rywala aby spróbować sprawić sensację i odrobić straty z pierwszego meczu.

Od ostatniego spotkanie w Lidze Europy, obie drużyny zagrały swoje spotkania ligowe, Villarreal po bardzo słabym występie zaledwie zremisował z Almerią 0:0 natomiast Sevilla pokonała Elche 3:0. Teraz przychodzi czas na ostateczne rozwiązanie, być albo nie być w kolejnej fazie Ligi Europy, zawodnicy Villarrealu zapowiadają walkę do samego końca, do póki piłka w grze wszystko się może zdarzyć, chociaż wygrana 3:0 na terenie wroga będzie bardzo a to bardzo trudnym zadaniem.

W ostatnich trzech pojedynkach pomiędzy Villarrealem a Sevillą dwukrotnie wygrywała Sevilla a raz zobaczyliśmy bezbramkowy remis. Teraz kibice oczekują że drużyna żółtej łodzi podwodnej się przełamie, szczególnie że 22 marca drużyny spotkają się ponownie, tym razem w ramach spotkania ligowego.

Dodatkowym problemem Villarrealu jest brak Cherysheva, który będzie musiał pauzować przez kilka tygodni. Jest to jeden z najlepszych asystentów drużyny Marcelino Garcii. Oprócz tego gracza z powodu urazów pauzują: Bruno, Víctor Ruiz i Adrián Marín a zawieszony jest Jaume Costa. Marcelino Garcia powołał następujący skład na dzisiejsze spotkanie:
Bramkarze: Juan Carlos, Asenjo.
Obrońcy: Mario, Rukavina, Jokic, Eric, Dorado, Musacchio.
Pomocnicy: Pina, Trigueros, Sergio Marcos, Jonathan dos Santos, Campbell, Moi Gómez.
Napastnicy: Vietto, Uche, Giovani, Gerard.

Nasz typ:
Sevilla – Villarreal 1:1

fot. villarrealcf.es

Dodaj komentarz