Sevilla - Villarreal: zapowiedź

Już dzisiaj kolejny trudny sprawdzian przed zawodnikami Villarreal, tym razem drużyna zmierzy się na wyjeździe z Sevillą, która przed tą kolejką zajmowała drugą pozycję w lidze. W środku tygodnia, żółta łódź podwodna rozbiła w spotkaniu fazy grupowej Ligi Europy szwajcarską drużynę Fc Zurich natomiast Sevilla zremisowała bezbramkowo z ekipą Standard Liege, również w fazie grupowej Ligi Europy.

Dzisiejsze spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, Villarreal nie odniósł w obecnym sezonie jeszcze żadnej porażki na wyjeździe, natomiast Sevilla ma na koncie tylko jedną porażkę i jeden remis, pozostałe sześć spotkań Sevilla wygrała. Po raz ostatnie obie ekipy spotkały się 4 maja, wtedy to kibice zobaczyli bezbramkowy remis, jeżeli cofniemy się wstecz na sześć ostatnich spotkań, tutaj dominuje Sevilla, która odniosła trzy wygrane, raz przegrała i dwa razy zremisowała z żółtą łodzią podwodną, oto ostatnie spotkanie Sevilla – Villarreal:
Sevilla – Villarreal 0:0
Villarreal – Sevilla 1:2
Sevilla – Villarreal 1:2
Villarreal – Sevilla 2:2
Sevilla – Villarreal 3:2
Sevilla – Villarreal 3:0

W dzisiejszym spotkaniu w drużynie Villarrealu nie zobaczymy Mateo Musacchio, Hernana Pereza i Antonio Rukaviny natomiast w Sevilli zabraknie Mariano Barbosy. Oto lista zawodników jaką powołał na dzisiejszy mecz Marcelino García Toral:
Bramkarze: Asenjo, Juan Carlos.
Obrońcy: Mario, Jaume Costa, Adrián Marín, Gabriel y Víctor Ruiz.
Pomocnicy: Bruno, Trigueros, Jonathan dos Santos, Pina, Espinosa, Moi Gómez, Cani y Cheryshev.
Napastnicy: Giovani, Uche, Gerard y Vietto.

Nasz typ:
Sevilla – Villarreal 2:2

Dodaj komentarz