Urs Meier: Villarreal wygrał słusznie

0

Po wczorajszej wygranej Villarealu z drużyną FC Zürich 4:1, trener szwajcarskiej drużyny pogratulował zwycięstwa przeciwnikowi, Meier powiedział również że wynik jest jak najbardziej sprawiedliwy. Villarreal był bardzo dobrym przeciwnikiem, my zrobiliśmy zbyt wiele błędów co skończyło się stratą czterech goli. W pierwszej połowie zasłużyliśmy na remis 1:1, jednak w drugiej połowie Villarreal zwiększył tempo przez co drużyna zdobyła trzy gole, wygrywając ostatecznie 4:1.

Urs Meier stwierdził że obrona FC Zürich popełniała wiele błędów nie radząc sobie z przeciwnikiem, momentami kontrolowaliśmy przebieg spotkania, jednak musimy uznać wyższość przeciwnika. Już 6 listopada zagramy przed własną publicznością rewanżowe spotkanie z Villarrelem, będziemy chcieli na własnym obiekcie uzyskać korzystny wynik/