Garcia: szkoda czerwonej kartki

0
Garcia: szkoda czerwonej kartki

Po wczorajszej porażce Villarrealu z FC Barceloną 3:1 trener Marcelino Garcia podkreślił, że drużyna zagrała wczoraj mało ofensywnie. Trener żółtej łodzi podwodnej dodał: „Brakowało nam pewności siebie, stwarzaliśmy zbyt mało sytuacji do zdobycia gola. Dodatkowo straciliśmy niepotrzebnie jednego gracza z powodu czerwonej kartki, faul w środkowej części boiska był kompletnie niepotrzebny”.

Garcia dodał również: „Mimo tej porażki powinniśmy być dumni z historycznego udziału w półfinale Copa del Rey, mimo rozgrywania spotkań na kilku frontach, udało nam się awansować do kolejnej rundy Ligi Europy, w lidze zajmujemy obecnie szóstą pozycję oraz zagraliśmy dwumecz z Barceloną w pucharze. Barcelona słusznie wygrała w dwumeczu, drużyna zdominowała nad w obu spotkaniach. Przykro mi że nie zdołaliśmy awansować do finału, ale na drodze stanęła jedna z najlepszych drużyn na świecie”.

Trener Villarrealu również odniósł się do czerwonej kartki, mówiąc że to miało kluczowe znaczenie w tym spotkaniu, po tej czerwonej kartce kiedy drużyna grała w dziesiątkę spowodowało, że drużyna Barcelony pewnie to wykorzystała.

Dodaj komentarz