Garcia: zasłużyliśmy na wyższe zwycięstwo

2
Garcia: zasłużyliśmy na wyższe zwycięstwo

Trener Villarreal CF, Marcelino Garcia powiedział, że jego zespół zasłużył na jeszcze lepsze wynik z Red Bull Salzburg mimo wygranej 2:1. Trener powiedział: „Wgraliśmy i taki był nasz cel, jednak brakowało nam pewności siebie, aby zdobyć więcej goli. Jestem bardzo zadowolony z pracy jaką wykonali moi zawodnicy z tak silnym przeciwnikiem. To dobry wynik, choć ta wygrana jest dla nas zbyt niska, myślę że zasłużyliśmy na wyższą wygraną w tym spotkaniu”.

Garcia wspomniał również, że drużyna Red Bull Salzburg ma podobny styl gdy do Villarrealu, dlatego przez większość spotkania na boisku kibice mogli obejrzeć walkę o piłkę i akcje jednej i drugiej drużyny.

Marcelino Garcia podkreślił, że jego zespół zrobił co do niego należało a więc wygrał przez własną publicznością. Drużyna Salzburga ciągle nas atakowała, jednak zdołaliśmy przetrwać ich ataki i zdobyć dwa gole, szkoda tylko straconego gola, który dla rywala jest ważnym elementem przed rewanżem.

2 thoughts on “Garcia: zasłużyliśmy na wyższe zwycięstwo

  1. No i racja po porazce z Rayo sie ogarneli i są a nie 3 pkt co wygrana i to w niezym stylu w LE mozemy zajsc daleko strasznie na to licze a jeszcze jest CdR bedzie mega trudno ale sporobujemy

Dodaj komentarz