Garcia: Real nas lekceważył

0
Garcia: Real nas lekceważył

Po wczorajszym remisie Villarrealu z Realem Madryt, trener żółtej łodzi podwodnej powiedział, że przeciwnik nas lekceważył, przez co stracił punkty przed własną publicznością.

Marcelino Garcia powiedział: „Nie jestem zadowolony z tego jak traktowano mój zespół. Drużyna przeciwnika nie doceniała naszych umiejętności, traktując nas niezbyt profesjonalnie. Jednak po raz kolejny pokazaliśmy, że jesteśmy silnym zespołem i jesteśmy w stanie uzyskiwać dobre wyniki z najlepszymi”.

Trener Villarrealu dodał również: „Cieszę się z osiągniętego wyniki i z postawy naszej drużyny. Zespół zagrał dobre spotkanie, dzięki czemu uzyskał korzystny wynik na ciężkim terenie. Wynik remisowy uważam za sprawiedliwy, nasz zespół zasługuje na wysoką pozycję w lidze, to nie przypadek, że walczymy o udział w Lidze Mistrzów. wielu graczy nie ma rozegranych nawet 100 meczów w Primera Division, wielu ma po 19,20 lat, jednak dawanie szansy takim graczom pozwala im się rozwijać, co procentuje w kolejnych spotkaniach. Teraz czeka nas rewanż z FC Barceloną i próba odrobienia strat z pierwszego spotkania, w którym przegraliśmy 3:1”.

Dodaj komentarz