Copa del Rey: zapowiedź rewanżu z Sociedad

0
Copa del Rey: zapowiedź rewanżu z Sociedad

Już w środę o godzinie 20:00 Villarreal zagra rewanżowe spotkanie z Realem Sociedad w 1/8 finału Copa del Rey, w pierwszym pojedynku wygrała żółta łódź podwodna 1:0, teraz drużynę czeka wyjazd do San Sebastian.

Jeszcze przed rokiem kibice mogli oglądać identyczny pojedynek, wtedy to drużyna Basków wygrała w dwumeczu 1:0 i awansowała do kolejnej rundy, dlatego też wszyscy zawodnicy podejdą do środowego spotkania w pełni skupieni, aby tym razem pokonać basków i awansować do ćwierćfinału. Z kim zagra Villarreal w ćwierćfinale ? Tutaj ciężko wskazać drużynę, na razie w pojedynku Almeria – Getafe jest wynik 1:1 i tutaj również jutro okaże się kto awansuje do kolejnej rundy.

Obie ekipy w ostatniej kolejce Primera Division odniosły remis, Villarreal zremisował po ciężkim pojedynku z Malagą natomiast Real Sociedad zremisował z Granadą. Jutrzejsze spotkanie będzie trzecim pojedynkiem drużyn w obecnym sezonie, na razie Villarreal nie stracił nawet jednego gola, wygrał z Baskami 4:0 z lidze i 1:0 w spotkaniu Copa del Rey.

Marcelino Garcia podał już listę zawodników powołanych na jutrzejsze spotkanie, prezentuje się ona następująco:
Bramkarze: Juan Carlos, Asenjo.
Obrońcy: Mario, Rukavina, Jaume Costa, Musacchio, Dorado, Gabriel.
Pomocnicy: : Pina, Bruno, Jonathan dos Santos, Trigueros, Moi Gómez, Cheryshev, Nahuel.
Npastnicy: Vietto, Gerard Moreno, Giovani.

W kadrze Villarrealu zabraknie trzech graczy, są nimi: Jokic (uraz kolana), Hernán Pérez (uraz wiązadła krzyżowego) i Adrián Marín (pominięty przez trenera).

Nasz typ:
Real Sociedad – Villarreal CF 1:1

fot. villarrealcf.es

Dodaj komentarz