Asenjo: czekamy na Ligę Europy

1
Asenjo: czekamy na Ligę Europy

Sergio Asenjo, bramkarz Villareal CF zachował czyste konto przez ostatnie siedem spotkań rozegranych na El Madrigal. Bramkarz wierzy że będzie w stanie przedłużyć tą bardzo dobrą serię, a drużyna Villarrealu nie straci gola podczas czwartkowego spotkania Ligi Europy przeciwko drużynie Salzburga.

Asenjo powiedział: „jeżeli mamy awansować do kolejnej rundy, w czwartek musimy zagrać dobrze w defensywie i nie stracić gola, co ułatwi nam zadanie przed meczem rewanżowym”.

Bramkarz również odwołał się do niedzielnej porażki z Rayo Vallecano: „Po niedzielnej porażce musimy się szybko podnieść i wygrać kolejne spotkanie. Stoimy przed ciężkim pojedynkiem z austriackim Salzburgiem, musimy do spotkania podejść z wielkim entuzjazmem i wygrać ten mecz nie tracąc gola aby wyjazd na boisku przeciwnika był tylko formalnością. Drużyny w Lidze Europy są silne, dlatego w czwartek czeka nas trudny pojedynek. Drużyna Salzburga ma mocny atak, który może nam zaszkodzić. Musimy szybko przywrócić zaufanie w defensywie, która jest naszą mocną stroną. Mamy świetnych piłkarzy, dlatego liczę, że w czwartek zakończymy mecz z dobrym wynikiem przed rewanżem”.

fot. villarrealcf.es

1 thought on “Asenjo: czekamy na Ligę Europy

Dodaj komentarz