Jaume Costa: chcemy awansować dalej

0
Jaume Costa: chcemy awansować dalej

Wszyscy kibice z niecierpliwością czekają na czwartkowy rewanż w Lidze Europy, drużynę Villarrealu czeka wyjazd do Salzburga aby zmierzyć się z wymagającym rywalem jakim jest Red bull. W pierwszym spotkaniu, Villarreal wygrał przed własną publicznością 2:1, jednak rewanż zapowiada się jeszcze bardziej ekscytująco.

Jaume Costa zapytany o rewanż powiedział: „Mamy przewagę z pierwszego meczu, jednak wyjazd do Salzburga będzie ciężkim pojedynkiem, dodatkowo na boisku będzie panowała niska temperatura, do której większość graczy nie jest przyzwyczajona. Mamy świetnych graczy, dlatego wierzymy w osiągnięcie korzystnego wyniku. Nie jesteśmy przyzwyczajeni do temperatury -5 stopni, która ma panować podczas czwartkowego spotkania. Musimy się szybko dostosować od pierwszej minuty, musimy pokazać że chcemy grać dalej w europejskich pucharach”.

Costa dodał również: „Pokazaliśmy w pierwszym meczu że mamy szybkich zawodników, i jesteśmy gotowi na przeprowadzanie kontr, co było widać w wygranym pojedynku. Salzburg jest silną drużyną ligi austriackiej dlatego musimy być skupieni od początku, aby szybko nie stracić gola, bo to utrudni nam zadanie”.

Dodaj komentarz