Eric Bailly zaprezentowany

Eric Bailly został dzisiaj zaprezentowany w barwach Villarrealu, w prezentacji zawodnika uczestniczył wiceprezydent José Manuel Llaneza, sam zawodnik podpisał kontrakt z klubem do czerwca 20120 roku.

Eric Bailly nie mógł ukryć swojej wielkiej satysfakcji z założenia żółtej koszulki klubu z numerem 24, zawodnik powiedział: „Jestem bardzo szczęśliwy że mogłem dołączyć do klubu, to wielki klub, dlatego jestem dumny że będę mógł grać w jego barwach. Postaram dać z siebie wszystko aby pomóc drużynie”.

Młody 20-letni Bailly w ostatnim czasie zdobył wraz z Reprezentacją Wybrzeża Kości Słoniowej mistrzostwo w Pucharze Narodów Afryki. Zawodnik podczas udziału w tych rozgrywkach wyraził swoje zadowolenie z faktu, że interesował się nim Villarreal a już w kolejnych dniach dogadał się z klubem i podpisał ponad pięcioletni kontrakt.

Potężny mierzący 188 cm obrońca wcześniej występował w barwach Espanyolu, zawodnik wspominał swoją radość po niedawnym zwycięstwie w Pucharze Narodów Afryki, jednak teraz zapowiada ciężko pracę, żeby szybko znaleźć się w kadrze zespołu na kolejne spotkania.

Marcelino Garcia powiedział: „Bailly jest ważnym graczem którego pozyskaliśmy, wierzymy że szybko zgra się z resztą zespołu i będzie w stanie pomóc nam w naszych celach.

fot. villarrealcf.es

1 thought on “Eric Bailly zaprezentowany

Dodaj komentarz