Atletico Madryt – Villarreal: zapowiedź

0
Atletico Madryt - Villarreal: zapowiedź

Atletico Madryt będzie kolejnym rywalem Villarrealu w lidze, już w niedzielę o godzinie 19:00 na stadionie Vicente Calderón żółta łódź podwodna zagra z obecnym mistrze Hiszpanii. Do spotkania obie ekipy przystąpią nieco zmęczone, jako że Atletico w środku tygodnia zmierzyło się z Juventusem Turyn, natomiast Villarreal zagrał z Apollonem Limassol.

Obie ekipy po raz ostatni zagrały ze sobą 5 kwietnia, wtedy to Atletico wygrał 1:0 po golu Garcii. We wcześniejszych spotkaniach jeżeli popatrzymy na sześć ostatnich aż czterokrotnie wygrywał Atletico, raz wygrał Villarreal i raz padł wynik remisowy. Po raz ostatni żółta łódź podwodna wygrała 24 października 2010 roku.

Sytuacja w lidze dla obu ekip jest nieco inna, Atletico skupia się na walce o mistrzostwo Hiszpanii, natomiast Villarreal walczy o udział w rozgrywkach europejskich, ostatnie trzy spotkania dla jednej i drugiej drużyny kończyły się zwycięstwami, Atletico kolejno pokonało Malagę, Deportivo La Coruna i Elche natomiast Villarreal kolejno pokonał Getafe, Cordobę i Real Sociedad. W chwili obecnej Atletico zajmuje trzecią pozycję z dorobkiem 32 punktów, natomiast Villareal jest obecnie na szóstym miejscu z dorobkiem 24 punktów.

Do niedzielnego spotkania gospodarze przystąpią bez dwóch kontuzjowanych zawodników, są nimi Cristian Ansaldi i Mario Suárez natomiast w ekipie Villarrealu zabraknie kontuzjowanych takich graczy jak: Hernán Pérez, Bojan Jokic, Mateo Musacchio i Giovani dos Santos.

Nasz typ:
Atletico Madryt – Villarreal 1:1

FOT. villarrealcf.es

Dodaj komentarz