Villarreal – Getafe CF: zapowiedź

0
Villarreal - Getafe CF: zapowiedź

Po przerwie reprezentacyjnej Villarreal wraca do gry, w niedzielny wieczór podopieczni Marcelino Garcii zmierzą się przed własną publicznością z Getafe. Dla żółtej łodzi podwodnej to spotkanie musi skończy się wygraną, szczególnie że drużyna wygrała ostatni mecz ligowy ponad miesiąc temu bo 19 października, pokonując Almerię 2:0. Od tej pory drużyna zanotowała dwie porażki, najpierw z Sevillą 2:1 a następnie z Valencią wysoko 3:1. W ostatniej kolejce drużyna zaliczyła kolejną wpadkę po błędzie w końcówce mecze zremisowała z Espanyolem 1:1. Taka gra spowodowała, że drużyna zajmuje dopiero ósmą pozycję w lidze z dorobkiem 15 punktów.

W niedziele przeciwnikiem będzie drużyna Getafe, drużyna jest obecnie na fali, w ostatnich sześciu spotkaniach ligowych wygrała trzy z nich, raz przegrywając i dwa razy remisując. Jeżeli chodzi o bezpośrednie spotkania pomiędzy Villarrealem a Getafe tutaj również lepiej wypada Getafe, wygrywając trzy z sześciu ostatnich spotkań, dwukrotnie wygrał Villarreal a raz kibice obejrzeli remis. Po raz ostatni Villarreal zmierzył się z Getafe 27 marca 2014 roku, wygrywając 1:0 po golu Perbeta. Ostatnie sześć pojedynków Villarreal – Getafe CF:
Getafe – Villarreal 0:1
Villarreal – Getafe 0:2
Villarreal – Getafe 1:2
Getafe – Villarreal 0:0
Villarreal – Getafe 2:1
Getafe – Villarreal 1:1

Drużyna Getafe ma styl mocno defensywny dlatego nikogo chyba nie dziwi, że do tej pory ekipa prowadzona przez Cosmine Contra zdobyła zaledwie osiem goli tracąc przy tym czternaście. Mimo tak małej ilości goli, druzyna Getafe zebrała już czternaście punktów. W meczach wyjazdowych Getafe radzi sobie w kratkę, z pięciu spotkań wyjazdowych drużyna wygrała dwa i trzy przegrała, jeżeli chodzi o Villarreal tutaj sytuacja przed własną publicznością również prezentuje się w kratkę, na pięć spotkań wygraliśmy dwa mecze a trzy przegraliśmy.

Do dzisiejszego meczu obie ekipy przystąpią w osłabieniu, w ekipie Villarrealu może zabraknąć aż siedmiu zawodników, z kontuzjami zmagają się: Hernán Pérez, Bojan Jokic, Mateo Musacchio i Giovani dos Santos, natomiast z drobniejszymi urazami zmagają się: Bruno, Chechu Dorado i Pablo Iñíguez. W ekipie Getafe z kontuzjami zmagają się: Álvaro Vázquez, Diego Castro, Alexis, natomiast pod znakiem zapytania stoi występ Juana Valery.

Nasz typ:
Villarreal – Getafe CF 3:1

fot. villarreal24.pl

Dodaj komentarz