Bruno Soriano liczy na szybki powrót

0
Bruno Soriano liczy na szybki powrót

Kapitan Villarrealu, Bruno Soriano liczy na szybki powrót na boisko, zawodnik który z powodu złamania kości strzałkowej pauzuje od dłuższego czasu liczy że jest w stanie powrócić do treningów w przeciągu trzech tygodni. Kapitan żółtej łodzi podwodnej chce jak najszybciej powrócić i pomóc drużynie w decydującym momencie rozgrywek ligowych, w których pozostało do rozegrania dziesięć spotkań.

Według prognoz sztabu medycznego, Soriano może faktycznie powrócić w przeciągu trzech tygodni, sam zawodnik powiedział: „Jestem trochę zmęczony, nie jestem w stanie być na boisku czego mi bardzo brakuje, liczę na szybki pomóc aby pomóc drużynie. Ważne jest to że kontuzja jest dobrze leczona, z dnia na dzień czuję się coraz lepiej”.

Drużyna Villarrealu wkracza w decydujący moment sezonu, do końca pozostało 10 spotkań, drużyna nadal liczy na wywalczenie miejsca, które zapewni udział w Lidze Mistrzów, chociaż strata dziesięciu punktów będzie trudna do odrobienia. Teraz drużyna musi skupić się na spotkaniu z Valencią, które zostanie rozegrane 5 kwietnia.

Dodaj komentarz