Villarreal przegrywa z Sevillą 2:0

0

Villarreal po raz kolejny przegrał z Sevillą, tym razem w spotkaniu ligowym żółta łódź podwodna uległa Sevilli 2:0, gole dla gości zdobyli Coke i Vitolo, obydwa te gole wpadły w drugiej połowie.

Wszyscy kibice po cichu liczyli że po trzech porażkach z Sevillą w tym sezonie ich ulubieńcy zdołają się przełamać i pokonać przeciwnika, niestety również tym razem musieliśmy uznać wyższość Sevilli, która dzisiaj wygrała 2:0. Żółta łódź podwodna całkowicie zdominowała pierwszą połowę dzisiejszego spotkania, jednak podopiecznym Marcelino Garcii zabrakło skuteczności i determinacji aby przebijać się w pole karne przeciwnika. Już w 5 minucie Giovani dos Santos był bliski zdobycia gola, jednak jego strzał powędrował minimalnie nad poprzeczką. To jedna z wielu akcji pierwszej połowy, jednak skuteczność pozostawiała wiele do życzenia, również swojego szczęścia próbował Jonathan Dos Santos, Moi Gómez czy też Campbell, żadnemu z nich nie udało się niestety pokonać bramkarza Sevilli.

Po zmianie stron nadal wszyscy liczyliśmy na zdobycie gola przez Villarreal, jednak szybko na ziemię wszystkich kibiców Villarrealu sprowadził Coke, który dał prowadzenie Sevilli. Po tym golu goście nabrali pewności siebie co udowodnili w 64 minucie, kiedy to Vitolo podwyższył na 2:0. Mimo straty dwóch goli, zawodnicy Villarrealu starali się odrabiać straty, niestety nic już do końca spotkania się nie zmieniło, a Sevilla mogła cieszyć się z czwartego zwycięstwa nad Villarrealem w tym sezonie.

Ta porażka komplikuje sytuację Villarrealu w lidze, teraz żółta łódź podwodna do piątej Sevilli traci już sześć punktów, a do miejsca które może dać udział w Lidze Mistrzów już dziesięć punktów. Villarreal musi się szybko przebudzić, szczególnie że do końca sezonu pozostało tylko dziesięć spotkań. Kolejne spotkanie podopieczni Marcelino Garcii zagrają dopiero 5 kwietnia, będzie to spotkanie wyjazdowe przeciwko Valencii.

Villarreal CF – Sevilla FC 0:2