Villarreal pewnie awansuje

Villarreal w spotkaniu rewanżowym Copa del Rey, pewnie pokonał Cádiz CF, co oznacza że żółta łódź podwodna awansowała do 1/8 finału Copa del Rey, gdzie na drużynę czeka Real Sociedad.

Spotkanie rewanżowe mimo przeciętnej pierwszej połowy bezproblemowo zakończyło się wygraną Villarrealu, do przerwy kibice zobaczyli bezbramkowy remis jednak po przerwie drużyna się obudziła i zdobyła trzy gole. Strzelanie w 55 minucie rozpoczął Manu Trigueros, w 78 minucie na 2:0 podwyższył Gerard Moreno, ten sam zawodnik dwie minuty przed końcem spotkania trafił po raz kolejny, ustalając wynik spotkania na 3:0. W pierwszym spotkaniu przeciwko Cádiz również Villarreal cieszył się z wygranej, wtedy to zobaczyliśmy wygraną 2:1.

Już w kolejnej rundzie Villarreal zmierzy się z Realem Sociedad, ale wcześniej czeka nas ligowe spotkanie z Deportivo La Coruna, które zostanie rozegrane 21 grudnia o godzinie 12:00.

Villarreal CF – Cádiz CF 3:0

1-0. Min. 55: Manu Trigueros
2-0. Min. 78: Gerard Moreno
3-0. Min. 88: Gerard Moreno

Villarreal: Juan Carlos; Rukavina, Israel Puerto, Dorado, Jaume Costa; Espinosa, Pina, Trigueros (Bruno, m. 60), Nahuel (Moi Gómez, m. 52); José Naranjo (Giovani, m. 60), Gerard Moreno.

Cádiz: Ricky Alonso; Andrés Sánchez, Arregi, Josete, Tomás; Kike López (José Mari, m. 80), Garrido (Diego González, m. 60), Navarrete, Migue García; Fran Machado, Airam (Galindo, m. 68).